[-]
ReklamaTags
Author: lucas307 - Replies: 32 - Views: 29645
w niektórych miejscach dotyk na wyświetlaczu nie działa
Witam, tak jak w temacie w niektórych miejscach dotyk na wyświetlaczu nie działa. Nie wiem czemu ale zauważyłem od jakiegoś czasu że dotyk trochę gorzej działa. A w szczególności w jednym obszarze. miał już ktoś kiedyś tak. Bo nie wiem czy oddać to na gwarancję. Wydaje mi się że nie jest to wina oprogramowania bo dzieje się to zawsze w tym samym miejscu.
Author: naspan - Replies: 0 - Views: 4124
[spam] w niektórych miejscach dotyk na wyświetlaczu nie działa
Witam wszytkich.Ja mam natomiast pytanie odnośnie tego kodu dla Omni i900 na sprawdzenie daty produkcji telefou,a więc po wpisaniu tego kodu wyświetliło mi się FRCalDate: 2010.01.05

Jak to teraz odczytać?To,że telefon jest z 2010 rokuto wiem,ale dalej czy jest to 1 maj czy 5 styczeń 2010,bo nie wiem czy po roku jest dzień czy miesiąc.
Author: missionimpossible - Replies: 3 - Views: 3771
Plamy na wyświetlaczu
Swoją omnię kupiłam z drugiej ręki. Wydaje mi się, że było z nią wszystko ok. Jakiś czas temu zauważyłam błękitne (jasne) przebarwienie na wyświetlaczu. Nie przeszkadza to w użytkowaniu telefonu, ale widzę to i trochę mnie to martwi. Mam wrażenie, że czasem jest bardziej widoczne, czasem mniej. W innym miejscu jest jakby jaśniejsza smuga (dotyk działa normalnie). Od samego początku mam folię na wyświetlaczu.
Co może być przyczyna tych dwóch, różnych choć podobnych, "przebarwień"?
Czy może być
Author: rafarom - Replies: 3 - Views: 4014
Brak efektów pogody na wyświetlaczu
Witam
Mam pewien problem z telefonem, a mianowicie chodzi mi o pewien efekt pogody (nie znam fachowej nazwy) chodzi mi tu o taką kwestę, że nie mam efektów takich jak np. kropli deszczu na wyświetlaczu i uruchamianie wycieraczki, efektu zamarzania ekranu w zimne dni które pojawiały się na wyświetlaczu np. po zaktualizowaniu pogody.
Dodam, że telefon był w naprawie w tamtym roku przełom listopad/grudzień i był po wymianie wyświetlacza, głośnika i całej obudowy.