W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: adi! - Replies: 1 - Views: 7290
Wyłączanie autopoazywania klawiatury
Potrzebny nam będzie edytor rejestru.

Przechodzimy:

HKCU\ContralPanel\Sip i zmieniamy "TuronOffAutoDeploy" z 0 na 1

Po operacji wykonujemy softreset.
Author: chelseatb - Replies: 7 - Views: 5948
Wyłączanie pogody
Witam, posiadam wgrany Rom z HTC Sense, dzisiaj włączyłem sobie z ciekawości pogodę. Jest widoczna w "Dzisiaj". Mam pytanko jak ją teraz wyłączyć? Wchodząc w menu -> ustawienia pogody, brak tam opcji wyłączania. Jest tylko "Pobieraj dane auto..." oraz "Pobieraj dane pogody z roamingu". Pomoże mi ktoś? Aha i jeszcze pytanie ile danych pobiera przy automatycznym ściągnięciu danych pogodowych? Z tego co mi się wydawało to ok. 200kb. Mam rację? Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź. pozdrawiam
Aha i
Author: Wojciechu - Replies: 2 - Views: 2390
Szybsze automatyczne wyłączanie podświetlenia
Witam,
istnieje jakis program na samsunga i900, ktory bedzie sam wylaczal podswietlenie ekranu wczesniej, niz jest to domyslnie zdefiniowane w systemie? Jedna minuta to troche za dlugo, usypianie przyciskiem odpada, bo rozlacza WiFi, a jak wczesniej bylo wlaczone to czasem potrafi sie wcale nie uruchomic. Teraz korzystam z polsrodkow, czyli uruchomionego w tle MobileGadu.