[-]
ReklamaTags
Author: Ziomalek53 - Replies: 10 - Views: 7990
Omnia się wiesza
Witajcie,
mam taki problem, że omnia chodzi mi wolno i się często zacina. Jak wgram ROM, to na świeżo jest dobrze (chodzi szybko i super), ale po kilku dniach nie da się nic robić. Napisze kilka smsów i już muszę restartować omnie. Tak się dzieje na każdym ROMie od ryrzego i SAHJ3, na którym kiedyś było dobrze.

Wiecie może czemu tak się dzieje?
Author: Przemek211 - Replies: 16 - Views: 9007
[Normal 28008] Telefon się wiesza po wygaszeniu ekranu
Witam, kupiłem niedawno używaną Omnię, sprawdziłem wszystkie główne cechy telefonu i dzień po zakupie wgrałem WM 6.5: Rom Ryrzego, Normal 28008. Jednak nie wiem czy to wina softu czy telefonu - często po wygaszeniu ekranu Omnia już nie wstaje, trzeba wykonać SR bądź wyciągnąć baterię. Gdy chcę się dodzwonić na taki 'szczerze uśpiony' telefon, jest sygnał, ale ekran cały czas czarny. Telefon i tak wybiera się na gw. ze względu na inne, poważniejsze dolegliwości (uszkodzony autofocus w aparacie i
Author: piter2k1 - Replies: 4 - Views: 4039
Omnia wiesza się podczas przychodzących połączeń
Witam,

Bardzo często podczas przychodzących połączeń wiesza się telefon, nie widzę nawet kto dzwonił, nie reaguje na żadne klawisze, tylko reset. Co ciekawe, często po restarcie w takiej sytuacji wraca do stanu sprzed połączenia. Wgrywałem już różne romy jak i radia, żadnej różnicy nie ma. Ostatnio jednak chyba zauważyłem coś względnie ważnego, telefon nigdy nie zawiesił się gdy bateria wskazywała na 100%, poniżej praktycznie zawsze wisi. Co może być przyczyną?

Pozdrawiam!