W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: arkadi - Replies: 3 - Views: 6160
Konfiguracja internet, wap, mms
Mam problem z prawidłową konfiguracją internetu, wapa, mms na Omni. Prawidłowo po włożeniu startera telefon powinien sam wykryć kartę i ściągnąć sobie prawidłowe ustawienia sieciowe, ale nie stety tak nie jest.
Na stronie Plusa można skonfigurować telefon za pomocą strony www. Wybiera się producenta, model i podaje nr tel. na który ma przyjść konfiguracja. Niestety, ale nic nie przychodzi, bo zapewne konfiguracja przechodzi wap-em, a ten nie jest skonfigurowany. To samo ma się przy starterze P
Author: Modzel10 - Replies: 16 - Views: 7546
Pakiet WAP Orange World na i900
Witam,
Od początku marca korzystam z pakietu Orange World w moim telefonie. Dla niewtajemniczonych to pakiet do poruszania się po stronach Orange poprzez WAP, za co nie pobierane są opłaty (to tak w skrócie).
Problem polega na tym, że gdy sprawdzam połączenia na stronie Orange wskazuje mi, że przy połączeniach z WAPem naliczane są również pakiety internetu za które musze już płacić. Połączenie wygląda następująco:
- odpalam IE i wyskakuje info o połączeniu z WAPem
- strona startowa to OR wię
Author: ufol3 - Replies: 2 - Views: 3708
Konfiguracja MMS/WAP
Witam, posiadam Rom RYRZEGO 23563. Moj problem polega na tym, że użytkuję moja Omnie w Austrii, i niestety telefon nie wykrywa moich ustawień GPRS, MMS. Proszę o pomoc.
Author: atgsm1234 - Replies: 7 - Views: 4352
Błąd połączenia WAP
Do niedawna wszystko było OK. Normalnie pobierałem pogode i inne w HTC Sense przez WAP. Teraz nie moge bo wyskakuje: "Podczas próby pobrania informacji o pogodzie wystąpił błąd połączenia. Czy chcesz ponowić próbe?" i ponawiam ale na darmo. Tak samo jest z danymi giełdowymi. Grzebałem wszędzie w ustawieniach i wszystko jest tak jak było. Dodam że Internet Explorer łączy się przez WAP. Myśle że to HTC Sense ma jakiś problem. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi.

PS: Mam telefon w Plusie a ustaw
Author: trojan132 - Replies: 4 - Views: 2528
łaczenie z Wap
Przepraszam na wstępie że marudzę ale mam pytanie
czy da rade i jak to zrobić by SGS nie łączył się za każdym razem z wapem Tylko informował ze chce się połączyć ...
wyłączenie w ustawieniach (W ustawienia kont i synchronizacji) mało pomaga
Author: paga84 - Replies: 4 - Views: 7253
WAP PUSH konfiguracja odbioru tego typu wiadomości (token GSM)
Witam Wszystkich !!!
Wątek dotyczy sposobu konfiguracji WM ,aby odebrać w poprawny sposób wiadomość WAP PUSH tzn. ,taką gdzie mamy link przekierowujący w wap-oskim połączeniu do pobrania jakichś danych.
W moim przypadku tymi danymi jest to token GSM Eurobanku (który mam zamiar z powodzeniem póżniej zainstalować na omnię) ,więc metoda prób i błędów odbioru tego linka nie wchodzi w grę.
Szukając inf. na ten temat ustaliłem ,iż w starszych wersjach oprogramowania linki w Wap