W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: kamilbe - Replies: 2 - Views: 3059
Dźwięk w telefonie zamiast w słuchawkach podczas dzwonienia
Od dłuższego czasu zastanawiam się jak to jest możliwe, że jeżeli mam podłączone słuchawki do omni a ktoś do mnie dzwoni to dźwięk nie leci w słuchawkach tylko przez głośnik. O dziwo jeśli przychodzi do mnie SMS albo MMS to dźwięk leci już w słuchawkach...
Chciałbym również zrobić tak, że alarm, który mam ustawiony w telefonie leciał przez słuchawki a nie przez głośnik (potrzebuje na wyjazd i nie chce budzić innych) Macie jakieś pomysły co z tym zrobić ?
Dodam, że do blokady mam S2U2 i może w
Author: scooter31 - Replies: 2 - Views: 2509
Nietypowy problem z dźwiękiem w słuchawkach
Od jakiegoś czasu nie mogę sobie poradzić z problemem. Na 90% romów przerywa mi dźwięk w słuchawkach, początkowo myślałem że jest to wina słuchawek, po wymianie nic nie poprawiło się. Sprawdzałem też przejściówkę i tak samo.
Postanowiłem sprawdzic inna wersję nitrogena, ale też bez rezultatu.

Zanik dźwięku jest o tyle dziwny że nie jest to taki efekt jak coś nie styka, ale przerywa odtwarzanie na ułamek sekundy, ale tak jakby dźwięk się na chwilkę zatrzymał.
Najdziwniejsze jest to, że na więks