[-]
ReklamaTags
Author: aster90 - Replies: 1 - Views: 4424
Naprawa omni przez odczepienie pamięci flash
Na jednym forum znalazłem taką wiadomość:

[quote]Jeśli padnie wam telefon tak że będzie mrugać tylko żółty znak ostrzegawczy i nic niemożna zrobić to jest szansa na podniesienie go.

Trzeba otworzyć telefon i odczepić pamięć flash i wtedy ponownie spróbować wgrać soft. Po czym podłączyć pamięć. Podnosiliśmy tak Omnie w serwisie samsunga w Holandii.

Dzieje się tak dlatego że jak wgrywa się soft to wgrywamy go do jednej pamięci i telefon kopiuje go sobie na drugi flash (dlatego pierwsze u
Author: mazi12 - Replies: 9 - Views: 6953
format karty pamięci - problem
Witam
podczas próby formatu karty pamięci wyskakuje błąd "Formatowanie nie powiodło się".
Znacie może jakiś inny sposób formatu karty pamięci bo ja nie mogę znaleźć ani na tym forum ani na innych. POMOCY
Author: telik - Replies: 17 - Views: 9189
Ilość wolnej pamięci krytycznie mała
Bardzo proszę o pomoc wyświetla mi się komunikat o braku pamięci, usuwałem wcześniej z pamięci systemowej nie potrzebne elementy(GRY) ale po kilku dniach komunikat powraca, czy jest sposób na zwiększenie pojemności ?
przechowywane dane:

razem 87.69 MB
używane 87,20 MB

Wolne 0,48MB Exclamation

Programy

razem 97,16 MB
używane 47,34 MB

Wolne 49,83 MB
Author: heezootoo - Replies: 15 - Views: 9749
Menadżer plików ani komputer nie widzi Mojej Pamięci
Witam.
Telefon zaczął mi siać błędami. Bład GPS i chatu sms. Zrobiłem hard reset. Po HR zniknęła mi Moja Pamięć. Zrobiłem jeszcze raz HR lecz nic to nie dało. Nadal w menadżerach w telefonie nie widnieje moja pamięć, po podłączeniu do komputera również. Jedyne co zaobserwowałem że podczas pierwszego HR telefon się strasznie nagrzał. Czy istnieje możliwość że pamięć ta po prostu się sfajczyła. Telefon mam od jakiś dwóch miesięcy(omnia II oczywiście) z orange. Romy nie były zmieniane. Dograłem j
Author: tomasi - Replies: 2 - Views: 3633
I8000 nie widzi karty pamięci
Witam,
zakupiłem sobie Omnię II, od razu oddałem do serwisu na przeczyszczenie, efekt, nowy ekran dotykowy.
Nie sprawdzałem wcześniej, ale teraz okazało się, że telefon nie widzi karty pamięci.
Co może być przyczyną? Tą samą kartę Omnia 1 widzi bez problemu.
Nie chcę znowu oddawać do serwisu. Nie chcę zostać bez telefonu, w Omni 1 muszę wymienić digitizer. Oczywiście wszystko zwala się naraz.
Mam rom Barr2 2.7.
Author: braspl - Replies: 5 - Views: 5709
Zmiana Kośći pamięci z 2GB na 8GB
witam... wie ktoś może czy jest możliwość przełożenia kości pamięci 8GB z Omni do Omni 2? bo moja omnia 2 ma ino 2GB ; p.. a jak nie to czy może się orientujecie w jakiej cenie są takie kości pamięci.. z góry ThX
Author: wojcbond - Replies: 0 - Views: 2142
Karta Pamięci
Mam problem z instalacją programów na Karcie microSD. Dane do programów wgrywają się bez problemu (np mapy do Automapy), urządzenie czyta pliki zapisane na karcie, ale nie chce instalować programów. Te same programy bez problemu instalują się w Mojej Pamięci. Nie wiem czy przyczyna może być brak formatowania karty, ale z tym poczekam jak sprawie sobie 32 GB.
Author: cost - Replies: 19 - Views: 14736
Odblokowanie pamięci wbudowanej telefonu
Dziś przytrafiło mi się coś bardzo dziwnego.
Posiadam Omnie 2 kupioną w Plusie z wbudowaną pamięcią 2 GB. Nie posiadam karty Pamięci. Uparłem się że pomimo tego muszę jakoś zainstalować wersję beta Andoroid 2.1... kombinowałem z partycjami w telefonie dzieliłem itd, przełączałem między linuksem a win 7, jednym słowem cuda na kiju ;p. Gdy poirytowany nie mogłem osiągnąć zamierzonego efektu, zdecydowałem przywrócić rzeczy do wyjściowej postaci, zaniechać zabawy z instalacją androida i po prostu ku
Author: Dominik - Replies: 3 - Views: 6759
SE X8 a instalacja na karcie pamięci
Witam
Kolega ma SE X8 i pytanie brzmi czy jest jakiś program (rootowanie nie wchodzi w grę-gwarancja:/) za pomocą którego można by instalować aplikacje z android market na karcie?
Z góry dzięki
Author: Toldo - Replies: 6 - Views: 11445
Odblokowanie pamięci ram z 256mb na 512mb
Jak wiadomo, istnieją różne wersje Blade'a. Są takie które mają 512mb ramu, są też takie które mają 256mb ramu i na takich się skupimy. Jak się okazuje blokada pamięci ram jest poniekąd software'owa i da się ją łatwo złamać. Poniżej opis co należy zrobić.

1. Pobieramy paczkę image.zip z któregoś z poniższych linków:

Kod:
http://www.wuala.com/peanut_hu/OSF_Blade/ROMs/fonix232/T-Mobile_HU_memory_fix_ROM

lub

Kod:
http://fonix232.co.cc/rom/index.php?dir=/blade/b03