W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: chelseatb - Replies: 3 - Views: 2346
Dwa pytania o Omnię
Witam! Mam takie dwa pytanka odnośnie Omnii2.
Pierwsze z nich dotyczy połączenia internetowego, czy istnieje możliwość ustawienia tak wybierania typu połączeń, aby telefon najpierw sam sprawdził czy jest w zasięgu Wifi, a potem ewentualnie łączył poprzez pakiety gprs?
Drugie pytanko dotyczy programu Mobile Gadu2, mianowicie od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z serwerem, przy próbie połączenia wyskakuje informacja: "Wyszukiwanie adresu serwera Gadu-Gadu... Rozłączono..." i tak w kółko, ob
Author: aquarius - Replies: 3 - Views: 3516
Połaczenie z USB zawiesza Omnię II
Po połaczeniu jako pamięć masowa i przez Active Sync przez usb wiesza mi sie Omnia II. Po odłączeniu nadal wszystko wisi, znikają mi ikony w pulpitu, zwolnione reakcje na dotyk , nic sie nie uruchamia i dopiero reset powoduje że wszystko wraca do normy. Mam ROM 21904 Normal JE2 by Ryrzy . Na fabrycznym tego nie było, Czy jest jakaś poprawka aby to naprawić ? Sprawdzone na kilku kompach z XP.