W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Kostrzewa - Replies: 9 - Views: 8146
Dobry odtwarzacz filmów i codeki ?
Witam.

Jaki znacie dobry program do odtwarzania filmów na Omni?. Oraz czy jest możliwość zainstalowania dodatkowych kodeków?
Aktualnie używam CorePlayer 1.3.6, czy są do niego dodatkowe kodeki ?

Pozdrawiam
Author: karaco - Replies: 4 - Views: 6001
Odtwarzacz wideo z napisami dla HD2
HuhHuhWitam chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś jakiś dobry odtwarzacz do filmów który by obsługiwał napisy może być też bez obsługi napisów, działający na platformie Windows mobile 6.5 Na moim HTC HD2 próbowałem zainstalować TCPMP który miałem wcześniej na omni i działał bez najmniejszych problemów a na HTC przy próbie instalacji wyskakuje komunikat o błędzie i instalacja zostaje przerwana a drugą wersje TCPMP to z kolei się zainstalował a przy próbie odtworzenia filmu telefon się zawiesz
Author: martos - Replies: 3 - Views: 2503
Odtwarzacz multimedialny a napisy
Przyznam, że zrobiłem wielkie oczy kiedy przez przypadek zorientowałem się, że samsungowy odtwarzacz obsługuje napisy *.smi w divx'ach Big Grin
Wiadomo o tym oficjalnie?
Wywalam w takim razie TCPMP Tongue
Author: dfmodkol - Replies: 2 - Views: 2140
Odtwarzacz Video
Witam.
Zmieniając romy z Wm 6,5 i 6,5,x zauważyłem dwie wersje odtwarzacza video, ta w WM 6,5 jest bardziej dopracowana,chodzi mi o suwak głośności który jest z boku a nie na środku odtwarzacza po obróceniu go.Jadę teraz na romie I8000NXXJG2 czy można to zmienić np.poprzez wgranie caba z odtwarzaczem z WM6,5.
Author: COZMO - Replies: 0 - Views: 1537
Odtwarzacz Multimedialny
Witam - mam pytanko w Omnii Lite jest taki programik o powyższej nazwie - czy ma go ktoś może w .cab - jest to odtwarzacz który obsługuje SERWER DLNA.
Author: cadder - Replies: 1 - Views: 2960
Odtwarzacz Yotube na omnie 2
Witam,
Orientujecie sie gdzie mozna znalezc program do odtwarzania filmow z youtube, ktory obslugiwal by opcje typu subskrybowane kanaly albo w ogole zeby wyswietlal kanaly uzytkownikoW? Ten ktory teraz mam na omni to porazka- jedyna opcja to wyszukiwanie filmow.
Author: Wall-E - Replies: 13 - Views: 7911
Multimedialny odtwarzacz PC.
Porwałem się na skonstruowanie odtwarzacza multimedialnego na bazie PC. Mój androidowy dongiel TV dobry jest dla mnie i tylko dla mnie, cała reszta "okolicznej ludności" raczej nie kwapi się z nauką klikania w bebechach Andka (co w sumie pochwalam). Tym samym czas przejść na regularnego Windowsa. Wymyśliłem sobie, że złożę jakiegoś niewielkiego PC-ta (nie mylić z mini-PC), którego podłączę do TV przez HDMI.

Moje założenia:


Hardware...
- ma uciągnąć system operacyjny
Jeszcze nie