W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: kr1985 - Replies: 3 - Views: 4435
Najszybszy ROM
Witam. Mam takie pytanie używam cały czas romów z dodatkiem HTC i zawsze po jakims czasie zaczyna strasznie zmulac. Denerwuje mnie to bardzo jedyną rzeczą jakąpomaga to przywrócenie ustawien fabrycznych. Możecie mi napisac gdzie znajde jakis rom oparty na Windows 6.5 ale zeby nie byl z HTC tylko z czyms innym np SPB ale pełną wersja zebym nie miał póżniej z tym problemów bo z SPB napewno Omnia będzie chodzićszybciej
Author: tom940 - Replies: 5 - Views: 4576
Najszybszy dostepny ROM z WM 6.5 (jak sprawdzic)
Witam. Przeglądałem kilka tematów z ROMami i mam takie pytanie, odnośnie tego, który jest najszybszy i który zainstalować :

1. Jaki jest najszybszy na razie dostępny ROM z WM 6.5. ? I jakie wersje są najszybsze, w sensie że Lite, M2D, Normal itd.
2. Czy szybkość ROMu decyduje pamięć przechowywania danych i pamieć Program ? I która dokładnie, bo jeśli tak, to sam sobie mogę zobaczyć, który rom jest najszybszy poprzez screeny i zobaczenie wolnej pamięci.

Aktualnie używam ROMu WM 6.5 Barr2.