[-]
ReklamaTags
Author: Pablo - Replies: 28 - Views: 12729
LCD i czarna linia?
Witam.

Mam problem teraz taki, że mam czarną linię u góry ekranu. HR nie pomaga, zmiana romu także. Co robić?

O dziwo jak zrobiłem screeny programem shake and save to na zdjęciu nie ma tej kreski. Czy to coś z wyświetlaczem? Zaznaczam, że ta linia jest na całej szerokości ekranu w orientacji pionowej.
Author: sevotharte - Replies: 3 - Views: 3443
Wymiana LCD
Witam.

Mam pytanie - mam kilkanaście defektów na wyświetlaczu LCD (nie dotyku), nieszczęśliwie pies miał ochotę na mój pokrowiec(szczeniak;P ). No i zostawił mi kilka białych punktów - wyświetlacz nie jest wylany ani nic, tylko jest uszkodzony tak jakbym lekko szpikulcem w kilku miejscach przeleciał.

I teraz moje pytanie Smile

Czy trudna jest wymiana wyświetlacza LCD w omni? dotyk już sam wymieniłem i teraz przyszła kolej na wyświetlacz. Czy wymiana jest w takim samym stopniu "skomplikow
Author: krakowiak1234 - Replies: 0 - Views: 3187
Wymiana LCD GT540
a ma ktos kajis opis jak wyminic lcd w gt540??
Author: racenty - Replies: 1 - Views: 5341
Lcd + dotyk
Witam,

Mam htc hd2 z zbitym dotykiem oraz lcd. Otworzyłem go i widzę ze dotyk jest na szerokim złączu i lcd na tej sporej tasmie zaginanej do tyłu i miejscem na polutowanie złączy dotyku. Ciekaw jestem czy muszę szukać idealnie identycznej części czy w tym wypadku mogę podłączyć lcd na wąskim złączu które jest na zdjęciach podobne? Robił ktoś juz może taka zamianę?
Author: puchatekubus - Replies: 9 - Views: 5749
[i900] szybka LCD a panel dotykowy
Witam szanownych Kolegów (i Panie jeśli tu obecne),

Mam problem z wyegzekwowaniem u Samsunga gwarancji. Problem tkwi w tym, że Samsung powołuje się, że szybka LCD nie jest podzespołem telefonu, natomiast panel dotykowy tak. Zerknąłem w związku z tym do instrukcji serwisowej, która chyba gdzieś tu krąży na forum, znalazłem tak, że nie ma takich osobnych elementów. Z tego co rozumiem, czytając ten dokument, to jest ramka (sam brzeg), panel i wyświetlacz (w sensie matryca LCD).

Czy mylę się?