W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: szyziu - Replies: 1 - Views: 3369
Titanium - edytowanie nazw wyśwetlanych pluginówn na ekranie Today
Witam
Ma takie pytanko? Jak i gdzie można edytować nazwy wyświetlanych pluginów na ekranie Today np weather - pogoda; muzyka - Muzyka? Próbowałem CHome Editor ale nie znalazłem tam takiej opcji. Z góry dziękuje za odpowiedź
Author: piotr__b - Replies: 1 - Views: 2513
M2D - skróty na ekranie internet
Pobrałem rom 21898, zainstalowałem i jestem zadowolony - brawo dla autora. Mam jedno pytanie. Używam wersji M2D - czy na ekranie internet (pod kulą ziemską) da się wstawić skróty do przeglądarek (IE oraz Opera oraz programu do youtube)
Dzięki za odpowiedź

Do Toldo Arrow Pisałeś, że jest opisane na forum. Szukałem, szukałem i nie mogę znaleźć
Author: szpieg15 - Replies: 7 - Views: 4033
Wyłączenie pogody na ekranie głównym w M2Dv2
Witam.
Mam takie pytanie czy istnieje sposób aby całkowice wyłączyć pogodę na ekaranie głównym w M2Dv2?
Author: sabat - Replies: 2 - Views: 2984
i9100 wisi na ekranie startowym (przed "s")
Witam,

telefon od dłuższego czasu działał na NeatROM 4.1.2. Dziś rano, postanowił nagle uruchomić się ponownie i już nie wstać, tylko zawiesił się na ekranie startowym, przed "S".

Do CWM przejść nie chciał, wgrałem stock 1 plikowy ODINEM, ale tel dalej wisi w tym samym miejscu.

Jakieś pomysły jak go zreanimować?
Author: UndercoV - Replies: 1 - Views: 2338
Po s-offie ekran stoi na ekranie juopuntbear
Zrobiłem s-off, jest. Mogę wejść tylko do bootloadea, recovery mam to zwykłe, normalnie odpala się okienko jupunt beara. Co mam teraz zrobić, aby odpalić system?
Author: b4ne - Replies: 4 - Views: 2750
Wariacje na ekranie po zmianie ROMU
Witam. Mam nietypowy problem z moim GT540. Otóż od dawna korzystałem z CM7 bez żadnych problemow. Wczoraj postanowiłem zmienić rom na (AOKP) JB Project by ml14 v2.5. Ładnie się wgrał, ale zaskoczyło mnie to co zobaczyłem. Zrobiłem screenshoty, na których widać, że wszystko jest ok, ale na zdjęciach (sorry za słabą jakość) widać, że nie jest ok. W czym jest problem? Wyświetlacz jest uszkodzony? Dodam, że oprócz (AOKP) JB Project by ml14 v2.5 wrzucałem [GT540] AOKP ICS 4.0.4 by DevSwift i najnows
Author: Jaro070 - Replies: 5 - Views: 3246
Tablet zawisł na ekranie ładowania
Cześć,

Chciałem przywrócić ustawienia fabryczne w tablecie i po restarcie zawisł na ekranie ładowania. Nie da się go wyłączyć. Co mam teraz zrobić?