[-]
ReklamaTags
Author: Grayah - Replies: 2 - Views: 3572
Zmiana romu i utrata danych
Witam serdecznie, mam kilka pytań i wątpliwości związanych ze zmianą romu w moim Swifcie. Otóż od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem tego telefonu, który ma jeszcze wgrany Android 1.6. Chciałbym się dowiedzieć, czy mogę zmienić go od razu na n.p. CyanogenMod 7, czy muszę zacząć od Eclair? We wszystkich wątkach jest opisywana zmiana 1.6 tylko na 2.1. Interesuje mnie również, czy nie stracę danych (zdjęcia, mp3) i zainstalowanych wcześniej aplikacji ( np. Sygic Mobile Maps) po zmianie romu? Z
Author: tyfusiasty - Replies: 4 - Views: 3518
Ściągniecie danych z telefonu. Specyficzny problem.
Witam mam pytanie jest jakiś sposób żeby ściągnąć wszystkie dane bądź wykasować hasło bez ekranu( rozlał się) bo kies blokuje wtedy telefon a chciałem zgrać wszystko zanim poleci do serwisu z góry dzięki za pomoc.
Author: Dominik - Replies: 4 - Views: 5258
Nie można wykryć gps ani pobrac danych xtra
Witam
Nagle po włączeniu automapy w omni i900 dostaje taki komunikat. Zmieniałem juz kilka romów, miałem modowany 6.1 i automape 6.8.1 i tam sie to zaczęło, wgrałem rom na WM 6.5 i nową mape 6.9-to samo. Zmieniłem radio na jcic2, miałem puja1-to samo. Wgrałem oficjalny samsunga saic3 wraz z radiem i AM 6.9-to samo. Zmieniłem port w automapie na com9 to zaczyna szukać ale po 30 min nawet nic nie wyszukuje na com7, com4 wyświetla że nie mozna uzyskac dostepu do portu., a danych xtra nie moge pobra
Author: MUSTAFA - Replies: 3 - Views: 3304
Problem z exportowaniem danych z telefonu
Witam mam taki problem próbuję zrzucić z telefonu na komputer filmiki które nagrałem w Full HD telefonem lecz po podłączeniu telefonu poprzez kabel usb do komputera i próbie exportowaniu danych z Mojej galerii ukazuje mi się takie info:
'' Pamięć telefonu jest zajęta brak możliwości exportu "
Co może być tego przyczyną i jak rozwiązać wyżej wymieniony problem ???
Author: paabloo13 - Replies: 8 - Views: 10400
HUB do ładowania i transferu danych
Jak wszyscy doskonale wiemy nasze taby są ładowane tylko przez micro usb. Czy testowaliście jakieś huby, poprzez, które możnaby podłączyć np. myszkę, pendrive i jednocześnie ładować sprzęt? Jeśli macie takie cuda to podzielcie sie informacją.

Co myślicie o tym?:

http://www.morele.net/hub-usb-unitek-3xu...44-472639/

Zadziała?