W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: wonski - Replies: 8 - Views: 4775
ROM, ale tylko wyczyszczony, bez dodatków
Witam serdecznie

Czy ktoś spotkał się z romem, który byłby tylko wyczyszczony z dodatków typu MSN Money, pogoda, dzwonki, ale bez dodanych żadnych innych rzeczy?

Wolę sam instalować programy, które potem mogę usunąć, a nie zmieniać rom za każdym razem gdy chcę sprawdzić inną nakładkę.
Dlatego szukam takiego minimalistycznego romu Wink
Author: Davvvi - Replies: 7 - Views: 5842
Górny róg ekranu reaguje na dotyk ale nie poprawnie.
Witam kolegów. Pojawił mi się kłopot, jak naciskam górny prawy róg ekranu to ekran pika ale np. iksem nie mogę nic zamknąć ,tak samo jak wejdę w opcję to nie mogę przejść na kolejna stronę. Obracając ekran wtedy inne funkcje nie reagują przy naciskaniu w tym miejscu. Próbowałem zrobić kalibracje ale nie chce jej zakończyć ,czyli wygląda na to że ekran dotykowy się uszkodził? czyżby do wymiany?

Author: Wall-E - Replies: 0 - Views: 2532
Kupię/zamienię... Ale na jakich zasadach.
Wiele wątków tego typu już przeżyłem i pewnie jeszcze wiele przeżyję (albo i nie, jeśli ktoś mnie przy najbliższej okazji we wsi orczykiem nie zaciuka Tongue ).
Póki jednak (na przekór wrogom) żyję, pozwolę sobie na zwerbalizowanie kilku moich wątpliwości/propozycji/zachcianek odnośnie treści przekazywanych w wątkach tego działu.
Głównie dotyczy to chętnych do zmiany lub nabycia urządzenia.

Drodzy moi milusińscy.
Generalnie "nadejszła wiekopomna chwiła" by każdy, w miarę sensownie myślący, uży
Author: ChickenPie - Replies: 11 - Views: 5458
Cyanogenmod, ale który ?
Witam, jako iż nie widziałem podobnego tematu zadaje pytanie..
Cyanogenmod7 czy 9? Smile
Jestem posiadaczem HD2 na 9'tce jednak jest wolniejsza od 7'ki, co o tym sądzie? Który preferujecie i dlaczego ?

Z poważaniem KurczaQ

Wytapatalkowane za pomocą HTC Leo
Author: Format - Replies: 0 - Views: 3945
Nexus 7 32GB dostępny w Polsce ale drogi i bez 3g
Nexus 7 w 32GB wersji dotarl wkońcu do naszego kraju ale, jego cena w/g mnie jest wciąż zaporowa jak na 7 calowy tablet chociaż jak wiemy posiada Tegrę 3 ale mimo wszystko 1099zł za 7 calowy tablet troche drogo w dodatku że ten model nie posiada modemu 3g.

Kod:
http://www.tabletowo.pl/2012/11/14/nexus-7-32gb-dostepny-w-polsce-za-1099-zlotych-co-z-3g/
Author: Wall-E - Replies: 16 - Views: 14158
Octa jest, ale jej nie ma...
Informacja za:

[Obrazek: http://i44.tinypic.com/2s9df6t.jpg]Najnowsze flagowe smartfony i smartaby Samsunga Galaxy S4 oraz Note 3, pojawiły się w wersjach z 8-rdzeniowym procesorem. Niestety producent właśnie oficjalnie ogłosił, że ich posiadacze nie otrzymają możliwości wykorzystania pełnej mocy obliczeniowej wszystkich połączonych jąder jednocześnie.


[align=center][img]http://hi-tech.imgsmail.ru/hitech_img/a4a8fdecf491f2cf3f75b2d47e0dd807/r/884x-/i/9d/4
Author: Wall-E - Replies: 0 - Views: 3234
Jumper EZpad 5SE… Chińczyk, ale z niespodziankami.
Jestem gadżeciarzem... i nigdy tego nie kryłem.
Uważam jednak, że owo stwierdzenie należy przyjąć jako wartość dodaną do tego materiału tłumaczącą niektóre moje decyzje.
Bo jednak moje "gadżeciarstwo" ma - a przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę - pewne przesłanki funkcjonalno-użyteczne. Wink

Jakby tego nie rozpatrywać, to tablet z Windowsem 10-tym (takim pełnym, PC-towym) jest urządzeniem z dużym potencjałem funkcjonalnym - dużo większym niż jego mobilna wersja. Tłumaczyć różnic pomiędzy "te