W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: piromen - Replies: 13 - Views: 9306
[rozwiązanie] Połączenia w trybie głośnomówiącym
Witam
W mojej Omnii i900 powstał następujący problem.Wszystkie połączenia są w trybie głośnomówiącym, a nie na słuchawkę.Czy jest gdzieś możliwość zmiany tego ustawienia. Chciałbym, żeby było odwrotnie.Najpierw słuchawka, a potem ew włączenie trybu głośnomówiącego.
Author: Kefu - Replies: 0 - Views: 2144
Uruchamianie aplikacji "niekompatybilnych" w trybie FullScreen
Duża ilość aplikacji napisanych pod smartphon`y da się zainstalować na tablecie i w pełni można z nich korzystać. Jest jednak w wielu przypadkach problem z wyświetlaniem samej aplikacji na ekranie Naszego Tableta. Zamiast ładnego rozciągnięcia na cały ekran często będziemy widzieć aplikację w tak jakby małej części ekranu. Jest na to trick Wink :

* Z Android Market pobieramy i instalujemy aplikację Spare Parts
* Odpalamy ... przesuwając paluchem odnajdujemy [b]"Compatibility Mod
Author: krimar - Replies: 6 - Views: 2470
Czy jest ROM z GPS działającym w trybie samolot, lub po wyłączeniu telefonu?
Pytanie jak w temacie - dotyczy oczywiście omni i900.
Szukam takiej możliwości, żeby wyłączyć telefon w opcji "komunikacja" i dalej używać telefonu jako nawigacji. Niestety po wyłączeniu telefonu lub włączeniu "samolotu" nawigacja melduje, że nie może znaleźć odbiornika GPS.
Aktualnie mam soft Ryrzego 21889 M2D z PUJA1