W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: zdustman - Replies: 5 - Views: 2483
Problen z ActiveSync
Mam problem z synchronizacją. Po podłączeniu telefonu w trybie ActiveSync komputer go nie wykrywa. Jest tylko dźwięk że coś zostało podłączone, ale w Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile nic się nie dzieje. Proces ActiveSync działa w telefonie. Soft reset nic nie daje, reset komputera również. Pomaga tylko włożenie płytki do napędu i ponowna instalacja oprogramowania do obsługi telefonu. Następnym razem już nic się nie dzieje i muszę robić to jeszcze raz. Czy jest to ogólnie znana
Author: goofy1985 - Replies: 2 - Views: 2119
omnia 2 problen z samsung mit's
witam mam problem bo chciałem wgrać w końcu nowy rom bo po roku używania chcę zmian. Problem polega na tym że w menadżerze urządzeń nie mam Samsung mits tylko Samsung-I8000 i w ni ząb nie potrafię tego zmienić wgrywałem już chyba wszystkie sterowniki o jakich wyczytałem w internecie. Dodam że posiadam system operacyjny Windows Vista. Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.