W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: QWERTY1994 - Replies: 14 - Views: 4811
Kilka pytań i problemów.
Witam oto moje pytania i problemy:
1. Czy istnieje jakiś program do otwierania plików FLV ściągniętych z youtube. Od razu mówię, że core player nie działa, a jeśli macie nowszą działającą wersję, to proszę podzielcie się.
2. W M2D 2.0 jak i w M2D 1.2 w zakładce starter ikonki (programów na dole) zasłaniają mi nazwy programów (na górze) czy da się temu zaradzić?
Oto screenshoot:
[Obrazek: http://img405.imageshack.us/img405/7109/screen001h.png]
3. W przedostatnim romie mistrza kuchni Ryrzego
Author: aleks_pawel - Replies: 1 - Views: 2531
koniec problemów z GPS-skokami na postoju
Wystarczy zainstalować tego caba i problem ze skokami w AutoMapie na postojach to historia.Instalacja zmienia ustawienia w rejestrze ale zapewniam jest SKUTECZNA-dodatkowo polecam ustawienia w AM/wylączyć synchronizacje z czasem i zaznaczyć ::kompresuj opóznienie sygnalu 1.3 w utawieniach GPS/
Kod:
http://chomikuj.pl/aleks_pawel
caba nalezy szukac w folderze HTC HD2/ AutoMapa SKOKI psTongueOBIERACIE Z CHOMIKA NA MOJ RACHUNEK???????hihihihi
Author: ibelman - Replies: 13 - Views: 4114
Pare problemów
Słuchaj Blush
Od niedawna mam omnie 1 pisałem już o pomoc na paru forach ale albo nie odpowiadali albo nie do końca satysfakcjonująco.

Mam takie w zasadzie trzy pytania Huh

1)[Obrazek: http://a.yfrog.com/img253/2038/screenshot3do.jpg]
wydaje mi się że coś mało mam wolnej pamięci w przechowywanych jak i w programach... i które z nich jest ważniejsze bo czasami tak mi się wiesza telefon ze smsa odczytać nie mogę Confused
i nie wiem dlaczego czy za dużo mam wgrane programów czy to wina roma
Author: Broniu - Replies: 3 - Views: 1897
Kilka problemów z HTC EVO 3D
Witam. Otóż mam kilka problemów z wgrywaniem custom Romów na HTC EVO 3D i fajnie by było gdybyście co nieco przybliżyli mi konkretne tematy Tongue

1. Zepsuł mi się oryginalny kabel od HTC, czy to możliwe że bez tego kabla nie mogę podłączyć się do komputera jako pamięć masowa, żeby komputer widział kartę pamięci? Ponieważ gdy podłączam do kilku różnych komputerów, one go nie widzą, w jakim trybie by to nie było.

2. Co dodatkowo muszę zrobić żeby wgrać jakiegoś custom roma. Bo mam zrobiony S-OF