W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Wodzuuuu102 - Replies: 5 - Views: 2338
omnia padła;/
mam mały problem z samsungiem omnią i900 ponieważ podczas wgrywania romu robiłem to na windowsie 7 poprzez windows virtual pc i nie wiem czy zawolno nacisnołem mu dodaj urządzenie po tym jak sie wyłaczył ale skutek jest taki że omnia włącza mi sie do napisu omnia i ani odrobinki dalej widoczna przez usb też jest tylko chwile zaraz po właczeniu a póżniej znika próbowałem wgrywać roma przez grand prixa i niestety nic to nie dało więc chciałbym usłyszeć jakieś rady co z tym fantem teraz zrobić poni
Author: malinii - Replies: 22 - Views: 5098
Omnia mi padła pomocy
Witam chciałem wgrać nowy rom na omnie i nie byl to plik exe bo go nie mogłem odpalić tylko jakiś bin.... wiec włączyłem grnadprixa 1.8 i zdążyłem ściągnąć wcześniej jakiś rom Angelusa 2.2 po ściągnięciu byl to plik bin i nazwa była pda. wiec pomyślałem ze moge go włączyć przez grandprixa wybrałem ten plk i zrobiłem tak samo jak się radio romy wgrywa do 5 % i poszło i padła mi całkowicie omnia nie można jej odpalić nic praktycznie nie świeci sie dioda nawet.. co mam robić ????