W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: aster90 - Replies: 1 - Views: 3422
Naprawa omni przez odczepienie pamięci flash
Na jednym forum znalazłem taką wiadomość:

[quote]Jeśli padnie wam telefon tak że będzie mrugać tylko żółty znak ostrzegawczy i nic niemożna zrobić to jest szansa na podniesienie go.

Trzeba otworzyć telefon i odczepić pamięć flash i wtedy ponownie spróbować wgrać soft. Po czym podłączyć pamięć. Podnosiliśmy tak Omnie w serwisie samsunga w Holandii.

Dzieje się tak dlatego że jak wgrywa się soft to wgrywamy go do jednej pamięci i telefon kopiuje go sobie na drugi flash (dlatego pierwsze u
Author: Toldo - Replies: 2 - Views: 4788
Naprawa GPS [Hardware mod]
Jak wiadomo, Desire HD przez swoją budowę i rodzaj (jak i wielkość anteny) niezbyt dobrze radzi sobie z łapaniem sygnału GPS. Antena w DHD jest niewielka i kiepskiej jakości, i nawet zmiana radia niewiele pomaga. Jest jednak pewien dosyć ryzykowny sposób, który przynosi ogromną poprawę. Wymaga jednak ingerencji w urządzenie.

1. Należy rozebrać naszego DHD do płyty głównej. Można nie rozbierać i wyjąć samą antenę gps, ale wtedy jest mniej wygodnie. Poniżej wideo jak to zrobić:

[video=youtub
Author: skibik - Replies: 13 - Views: 13125
Naprawa evo 3d
Witam
Potrzebuję pomocy przy instalacji oprogramowania do EVO 3D, najlepiej osoba z okolic warszawy. Chodzi o to że w pewnym momencie po prostu system(MIUI) się zawiesił a teraz nie chce się odpalić, przy instalacji RUU nawet gdy jest w bootladerze nie widzi telefonu jednak w fastboocie działa. Wcześniej występował błąd z mmcblk0p tylko nie pamiętam który nr. Telefon jest odblokowany przez juopunutbear ; hboot 1.53.7777. Oczywiście za opłatąSmile[/align]
Kontakt na PW