W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: tureck - Replies: 9 - Views: 5703
Kodeki do Leo
Witam. Mam pytanko, czy do Leo potrzeba wgrać jakieś kodeki, bo nie chce mi odtwarzać .avi. Windows Media Player nie odtwarza, a także zainstalowany DivXplayer for Windows Mobile. Dziękuje za pomoc
Author: aleks_pawel - Replies: 6 - Views: 2748
GPS w LEO
Czy ktos zaoważyl problem z gps-em na leo.Mianowicie testowalem juz kilka nawigacji i przy ruchu jest wszystko OK ale jak tylko autem stanie sie w miejscu pozycja gps w nawigacji skacze.Kombinowałem juz na wszystkich romach i ustawieniach GPS i nic
Author: aleks_pawel - Replies: 13 - Views: 8039
zewnetrzny odbiornik gps do leo
Informacja dla tych co maja te same problemy/a wiem ze jest ich wielu/ze skokami np.Automapy na postoju informuje ze problem rozwiązuje tylko zewnetrzny odbiornik GPS.Zakupilem takowy /MOTOROLA T805/nowy za 75zl na allegro i problem z glowy.Automapa na skrzyżowaniu stoi w miejscu,nie ma skokow ,przemieszczeń itp.Predkosc po zatrzymaniu na AM wskazuje natychmiast 0km/h wprost idealnie.Polecam ten moduł.Zmiana ustawien np.w AM nic nie daje tylko zewnetrzny GPS.
Author: tom2600 - Replies: 3 - Views: 2201
Leo Youtube 2.6
Witam
Zainstalowałem Leo Youtube 2.6 po uruchomieniu aplikacji wyskakuje komunikat:

Nie można otworzyć pliku "YouTube". Albo nie został on podpisany przy użyciu zaufanego certyfikatu, albo nie można znaleźć jednego z jego składników. Jeśli problem występuje nadal,spróbuj ponownie zainstalować lub przywrócić ten plik.

Odinstalowałem następnie zainstalowałem a problem występuje nadal.

P.S Posiadam wgrany Rom: WM6.5 Normal 21911 PL - by Ryrzy
Author: timiw - Replies: 1 - Views: 4353
Nowe radio do LEO 2.15.50.14**
Link do nowego radia:
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=OO5M6OY3
Ściągajcie i komentujcie
Author: timiw - Replies: 5 - Views: 4937
Leo nie wykrywany przez komputer
Witam. Mam problem ze swoim HTC HD2. Jeszcze wczoraj mogłem normalnie łączyć się z komputerem a dzisiaj jestem nie wykrywalny, jedynie telefon się ładuje. W czym problem?
Author: jacknn - Replies: 0 - Views: 3741
Romy z Androidem do LEO
Dla zainteresowanych w jednym miejscu zbiór romów zarówno NAND, ZIP oraz SD. Aktualizacje zawsze na bieżąco.
Kod:
http://android.hd2roms.com/
Author: kowal175 - Replies: 0 - Views: 1864
Leo - uszkodzony przy amianie romu
Witam.
Otrzymałem od znajomego Leo uszkodzonego programowo. Po uruchomieniu pojawia się ekran z ekranem bootowania. Według znajomego telefon pochodzi z Angli.

PB81100 SS-BC
SPL-3.-3.0000 XE

Chcąc przywrócić sprawność próbowałem wgrać nowe oprogramowanie poprzez kartę pamięci ale niestety żaden z romów UK nie zaskoczył - 3,14 WWE , Orange ,o2 , Tmobile.
Jak można sprawdzić z kąd dokładnie pochodzi telefon? Jak odbudować rom nie znając miejsca pochodzenia? Znajomy będzie dostępny dopi
Author: janusz.maki - Replies: 6 - Views: 4214
HTC HD2 Leo problem z blokadą
Witam
Mam problem z blokadą a mianowicie,
wszystko było ok. dopuki nie wgrałem Androida, blokada raz działała raz nie, no to czyszczenie (Task29) i jeszcze raz wgrałem radio (Radio Leo 2.15.50.14) oraz nowy Rom
Sztywny Leon czyli NxSHD2 PLK
Zresztą bardzo fajny.
Objaw jest taki blokuję czerwoną słuchawką a odblokować mogę tylko zieloną,
jak nacisnę czerwoną ekran się rozjaś