W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: pepe_lodz - Replies: 2 - Views: 1829
Zdjęcia w kontaktach a wyświetlanie w smsach
Witam
Mam takie pytanie. Wczoraj zmieniłem rom na KG2 i teraz zastanawia mnie czemu w jak mam smsa od osoby to nie wyswietla mi w smsach jej fotografi. W kontaktach gmail mam zdjęcie przypisane do tej osoby. W ksiazce adresowej ukrylem aby nie byly widoczne kontakty z karty SIM. Na KG1 pokazywało mi przy smsie zdjecie osoby... Nie wiem co jest... Pytam gdyz dopiero zacząłem obcowanie z ANDROIDEM. Prosze o pomoc
Author: kieliszek - Replies: 1 - Views: 2529
Rozmiar zdjęcia w kontaktach HTC SENSE Ryrzy
Witam,

mam pewien problem dotyczący rozmiaru zdjęć w kontaktach. Jaki powinien być ich rozmiar bądź jak włączyć autoskalowanie aby po włączeniu kontaktów pod danym kontaktem widoczne było całe zdjęcie, a nie jego wycinek.

Do tej pory po wgraniu jakiegokolwiek zdjęcia bądź zrobieniu takiego zdjęcia aparatem i przypisaniu go do danej osoby, po wejściu na kontakty widzę jedynie jego wycinek tzn. środek zdjęcia a nie jego całość.

Posiadam ROM [WM6.5.3][HTC Sense 2.5.2019][28244][PL] - by R