[-]
ReklamaTags
Author: arkadi - Replies: 3 - Views: 5325
Konfiguracja internet, wap, mms
Mam problem z prawidłową konfiguracją internetu, wapa, mms na Omni. Prawidłowo po włożeniu startera telefon powinien sam wykryć kartę i ściągnąć sobie prawidłowe ustawienia sieciowe, ale nie stety tak nie jest.
Na stronie Plusa można skonfigurować telefon za pomocą strony www. Wybiera się producenta, model i podaje nr tel. na który ma przyjść konfiguracja. Niestety, ale nic nie przychodzi, bo zapewne konfiguracja przechodzi wap-em, a ten nie jest skonfigurowany. To samo ma się przy starterze P
Author: ufol3 - Replies: 2 - Views: 3142
Konfiguracja MMS/WAP
Witam, posiadam Rom RYRZEGO 23563. Moj problem polega na tym, że użytkuję moja Omnie w Austrii, i niestety telefon nie wykrywa moich ustawień GPRS, MMS. Proszę o pomoc.
Author: widmo100 - Replies: 7 - Views: 2749
Konfiguracja FtouchSL
Mam problem z konfiguracja FtouchSL nieważne na jakim ROMie to robie (nie licząc produkcji Ryrzego) nie moge uzyskać efektu kinetycznego. Mógłby ktoś bardziej obeznany z tym programem mi pomóc??
Author: kamil9310 - Replies: 15 - Views: 10116
Konfiguracja ZTE Blade
Witam

Mam problem bo gdy polaze sie z przez wifi to yt ani internet mi niedziala . Sprawdzalem na orange ale niema zadnych konfiguracji prosze o pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam
Author: paga84 - Replies: 4 - Views: 6256
WAP PUSH konfiguracja odbioru tego typu wiadomości (token GSM)
Witam Wszystkich !!!
Wątek dotyczy sposobu konfiguracji WM ,aby odebrać w poprawny sposób wiadomość WAP PUSH tzn. ,taką gdzie mamy link przekierowujący w wap-oskim połączeniu do pobrania jakichś danych.
W moim przypadku tymi danymi jest to token GSM Eurobanku (który mam zamiar z powodzeniem póżniej zainstalować na omnię) ,więc metoda prób i błędów odbioru tego linka nie wchodzi w grę.
Szukając inf. na ten temat ustaliłem ,iż w starszych wersjach oprogramowania linki w Wap
Author: malymon - Replies: 0 - Views: 3277
Konfiguracja sieci 3G w GoClever Tab A73
Część użytkowników GoClever Tab A73 zapewne zechce zwiększyć jego mobilność przez dołożenie modemu 3G. Poniżej link do instrukcji konfiguracji sieci 3G na przykładzie modemu GoClever GCM01 (nie ma w zestawie z tabletem):
Kod:
http://www.goclever.pl/manuals/TAB%20A73%203G.pdf
Author: DENVER661 - Replies: 6 - Views: 3242
Konfiguracja Internetu z modemu 3g dla PMP5870c
Witam poszukuje listy kompatybilnych modemów 3g dla Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo (PMP5870c) Big Grin ewentualnie jak połączyć się z internetem na tym tablecie za pomocą Huawei E173u-2 w sieci PLAY Wink. z góry dziękuje za pomoc Smile