W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Mag_Droon - Replies: 28 - Views: 6395
First touch
Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem najświeższego gadżetu Samsunga.
Jako, że to mój pierwszy telefon z Andkiem (o kilku próbach uzywania go na i8000 już zapomniałem) oraz, że mam go w sumie w rękach kilka godzin (nie, nie bawiłem się nim całą noc Tongue ) to na profesjonalne opinie silił się nie będę.

Pierwsze wrażenia:
- rozmiar ma znaczenie. Nie myślę tu tylko o wyświetlaczu. Jest od O2 prawie o 1/3 cieńszy co powoduje, że prawie nie czuję go w kieszeni.
- LAGI. No cóż, kiedy odpalim
Author: Wall-E - Replies: 2 - Views: 4343
Lumia, WP... First look - historia z PLUSa rodem
[chapter]Pre-Wstęp[/chapter]
W oryginalnym tekście tego punktu nie ma. Jednak biorąc pod uwagę szacowność tutejszego gremium należy się kilka uwag przedwstępnych.
I tak...
Uprzejmie proszę o podejście do poniższego tekstu z dystansem - jak do większości moich "produkcji". Dystans i przysłowiowe "czytanie ze zrozumieniem" jest tu o tyle na miejscu, że materiał zawiera dużo osobistej goryczy, rozczarowania oraz nieskrywanej ironii co do tych i owych faktów. Dlatego należy według własnego rozumu