W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Adek - Replies: 2 - Views: 4347
Cichy dźwięk w słuchawce
Witam
Posiadaczem O2 jestem od paru dni, brandowany rom Orange już zmieniłem drugiego dnia Wink Niestety mam problem z bardzo cichym dźwiękiem wydobywającym się z słuchawki podczas rozmów. Regulacja nie zmienia jego natężenia wcale... Czy telefon nadaje się do reklamacji, czy może istnieje jakieś rozwiązanie softwearowe?
Author: kamilbe - Replies: 2 - Views: 2043
Dźwięk w telefonie zamiast w słuchawkach podczas dzwonienia
Od dłuższego czasu zastanawiam się jak to jest możliwe, że jeżeli mam podłączone słuchawki do omni a ktoś do mnie dzwoni to dźwięk nie leci w słuchawkach tylko przez głośnik. O dziwo jeśli przychodzi do mnie SMS albo MMS to dźwięk leci już w słuchawkach...
Chciałbym również zrobić tak, że alarm, który mam ustawiony w telefonie leciał przez słuchawki a nie przez głośnik (potrzebuje na wyjazd i nie chce budzić innych) Macie jakieś pomysły co z tym zrobić ?
Dodam, że do blokady mam S2U2 i może w
Author: ziomek1988 - Replies: 0 - Views: 2820
Dźwięk raportu i samsung sms
Witam...mam dwa pytania:
1) czy poza programem sms eraser da się zmienić dźwięk raportu, żeby nie był taki sam jak sms? Ten program powodował u mnie zawieszanie się telefonu...
2) jak przychodzi sms i powiadomienie o nim to po kliknięciu otwiera się najpierw okienko sms windowsowskie dopiero jak w nim kliknę na wiadomość która przyszła to otwiera się samsung sms. Czy można jakoś zrobić żeby odrazu pojawiało się to z samsunga??
Author: zibi82 - Replies: 1 - Views: 4917
Dźwięk dzwonka+wibracje jak włączyć je razem?
Witam.
Mam pytanie czy wie ktoś w jaki sposób zrobić by wibracje działały razem z dzwonkiem (połączenie przychodzące)?
ROM SAID2.
Author: rafikl - Replies: 1 - Views: 1811
Czerwona słuchwka id dźwięk podczas naciskania
Witam. Problem tak jak w temacie, gdy naciskam "czerwoną słuchawkę" (klawisz rozłączania słychać denerwujący dźwięk rozłączania połączenia. Czy da się to jakoś wyłączyć? korzystam z roma ze strony :
ock eclipse 23118.
Szukałem już i na Google i na forum. nie wiem czy źle formułuję zapytanie, czy po prostu wam ten dźwięk nie przeszkadza Smile
Author: maciej.w - Replies: 1 - Views: 1587
Dźwięk przez BT
Witam.
Szukałem i chyba szukajka mnie nie lubi, więc pytam Was.
Mam Omnię II, WM 6.5, CE5.2.21895(.5.0.90), oraz Citroena berlingo.
Jeżeli chodzi o zestaw głośno-mówiący to jest wszystko OK, natomiast nie mam pojęcia jak zrobić żeby tel traktował auto jako słuchawki/głośnik BT.
Player standardowy. I czy da się tak zrobić ?