W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Piszym - Replies: 1 - Views: 2308
Lepszy kontrast i jasność,ładniejsze czcionki.
Witam.
Moje pytanie dotyczy ustawień wyświetlacza. Zwiększyłem podświetlenie wyświetlacza (w ustawieniach) , wyłączyłem regulację automatyczną , ręczną ustawiłem na maksa,co znacznie poprawiło komfort wizualny. Czy istnieje możliwość poprawy kontrastu (np.HKEY) i wgrania czcionek bardziej wyraźnych (krystalicznych) aby ogólnie poprawić efekt wizualny urządzenia? (nie chodzi mi o Clear type) .
PDA- SAID2/SAHJ1
TELEFON- XXHJ1
Author: street-x - Replies: 0 - Views: 1351
Zmiana czcionki w Home
Witam, znalazłem taki fajny program do zmiany czcionki w WM nazywa się INGChangeFont i mam taki problem, bo wszędzie program zmienia czcionkę tylko w home nie zmienia, a na screenie na tej stronce widać że czcionka jest zmieniona, wie ktoś jak to zrobić żeby czcionka była zmieniona w home ?
Kod:
http://www.samsung-omnia.org/third-party-samsung-omnia-software/changing-default-font/


pozdr
Author: Wall-E - Replies: 0 - Views: 1573
Czcionki systemowe
UWAGA !!
Wszystkie eksperymenty prowadziłem na ROMie w lokalizacji XEO - inne lokalizacje usunąłem jeszcze przed romowaniem. Tym samym nie gwarantuję, że nic się nie wykrzaczy po przełączeniu urządzenia na język nie-Polski.
Część 1 - Zmiana czcionki systemowej na własną

Długo kombinowałem jak zmienić domyślną czcionkę systemu - ale nie z poziomu