W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaTags
Author: Ryrzy - Replies: 10 - Views: 20045
Jak zmienić wygląd Blokady WM6.5
Kolejny art z serii "jak zmienić" Wink Tym razem kolej na blokadę klawiatury WM6.5

Zmiana jest bardzo prosta... wybieramy którą blokadę chcemy (oryginalną lub modyfikowaną taką jak mam w ROMach) i zastępujemy pliki w windows plikami z archiwum.

!! Zaleca się wykonanie wcześniej kopii zapasowej oryginalnych plików !!


[align=center]Blokada Oryginalna:

[Obrazek: http://img524.imageshack.us/img524/4553/screenshot4.png][img]http://
Author: martos - Replies: 5 - Views: 2986
Termin z kalendarza w podglądzie trybu blokady
Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć opcji, która wyłączyłaby pokazywanie terminu z kalendarza w podglądzie okna z włączoną blokadą.
btw...czy też macie podobną sytuację, że termin jutrzejszy pokazywany jest ok tzn jako pozycja oznaczona Jutro a źle w dniu w którym ten termin jest wpisany? U mnie nadal pokazuje, że to jutro a już powinno zmienić na Dzisiaj Big Grin
Author: menel97 - Replies: 3 - Views: 2270
Cm 10.1 Usunięcie wzoru blokady drugim romem
Witam mam problem nie wiem czy poważny do końca ale troche głupi Big Grin ustawilem sobie wzór blokady 6x6 i ustawilem go żeby był przezroczysty, próbując go odblokować nie ma bata zeby sie to udalo, próbowałem pełno kombinacji, chyba mialem 75 prób, nie wiem dlaczego tak a wzór znam bardzo dobrze i próbowalem pelno innych o których myslalem wczesniej chcąc wymyslic jakis wzór. Wkurzylem sie strasznie Big Grin nie dziwne Big Grin. Wlazłem do trybu recovery i sklonowałem roma (posiadalem dorimanx) jako drugi rom i